Kolimisprofid aitavad avastada maailma

Võib-olla olete juba märganud, et Tartu linnapilti on tekkinud Tartu Ülikooli muuseumit tutvustavad stendid. Kolimisprofid on teinud Tartu Ülikooli muuseumiga koostööd juba pea 8 kuud. Selle tulemusel kerkisid stendid erinevatesse kohtadesse üle terve linna. Stendide eesmärk on kutsuda üles inimesi muuseumi külastama ja tutvustada selle põnevaid võimalusi. Miks mitte veeta üks tore päev pere või sõpradega muuseumis, kus on palju avastamisväärt. Näiteks võib seal näha haruldasi aardeleide ja isegi ainulaadseid muumiaid.

Kolimisproffidel on hea meel, et on saanud õla alla panna ja toetada selle projekti õnnestumist.

Tartu Ülikooli muuseum asub kolmes väärikas majas, mis juba omaettegi on vaatamisväärsused. Muuseumi peamaja asub Toomemäel vanas toomkirikus (Lossi 25), ülikooli kunstimuuseum asub ülikooli peahoones (Ülikooli 18) ning tähetorn tegutseb aadressil Lossi 40.

Lisainfo:

http://www.muuseum.ut.ee

http://www.muuseum.ut.ee/et/content/seiklused-adventures

http://www.muuseum.ut.ee/et/content/aarded-treasures

Kui ka Sina vajad abi ja otsid usaldusväärset partnerit, kes transpordiks vajalikud asjad punktist A punkti B, siis võta julgelt meiega ühendust. Kolimisprofid leiavad alati parima lahenduse lähtudes kliendi soovist, vajadustest ja transporditava eseme omadustest.

 

Päikest

Filipp Bulgakov

Tegevjuht

(+372) 56 7000 31

info@kolimisprofid.ee