Meist

Ettevõtte FastWay Move OÜ loomine algas kahest ettevõtlikust noormehest, kes olid lõpetanud äsja ülikooli majanduse erialal. Plaan oma teadmisi rakendada ettevõtluses oli kahel noormehel juba ammu plaanis. Nii sai ülikooli ajal kogutud tarkust ja vahendeid, mille tulemusel loodigi kolimisfirma, mis tegeleb nüüd Kolimisproffide brändi all.

“Meie missiooniks on olla professionaalne kolimisfirma Eesti turul, pakkudes parimaid kolimisteenuseid ning olles selle juures paindlik. Panustame ressursse ja aega oma ettevõttesse ning motiveerime meeskonda, et luua parimad tingimused kolimiseks. Töö, mille teostame kliendi soovil, on meie jaoks oluline ning läheneme sellele personaalselt. Selgitades välja kliendi soovid ja vajadused koostame sobivaima pakkumise parima hinna- ja kvaliteedisuhte tagamiseks.

Meil on hea meeskond, kes on motiveeritud tööd tegema ja leidma keerulistes olukordades parimaid lahendusi – 6-aastased kogemused räägivad enda eest!
Professionaalsed kolijad aitavad kiiresti uute muutustega harjuda nii eraelus, kui ka äris, aidates Teil kolida turvaliselt. Meile võid loota!”

Lugupidamisega
Filipp Bulgakov
tegevjuht