Kolimisproffidest tehti artikkel Oma Kodu ajakirjas

Kolimisprofid - arvatavasti Tartu ja Lõuna-Eesti Parim kolimisfirmaÜhel ilusal talvehommikul helistas meile Mario ettevõttest Ekspress Meedia. „Kuulge, mehed, mulle tundub, et te teete õiget Eesti asja. Mis te arvate, kui teeks teist ühe loo ajakirja Oma Kodu jaoks?“

Ajakiri Oma Kodu on suunatud kodu soetamisele, sisustamisele, remondile ja muidugi ei jää mainimata ka kolimine. See on just meie valdkond, milles saaksime kaasa rääkida ja aidata. Meil oli loomulikult selle üle väga hea meel, et Kolimisproffide tegemisi on märgatud. Idee artiklist meeldis meile ja nii saigi see teoks tehtud. Artiklis on räägitud lühidalt meie tööst ja põnevamatest kolimisseikadest. Peale selle anname mõned vajalikud näpunäited, mida kolimise juures meeles pidada.

Kõigest sellest saate lähemalt lugeda ajakirjast Oma Kodu, mis ilmub 20.12.2017. Ajakirja leiate Eesti Ekspressi vahel. Haarake see kindlasti poelettidelt kaasa, et lugeda Lõuna-Eesti kõige paremast kolimisfirmast.

Ja pidage meeles – Kolimisprofid on alati valmis teid aitama. Tänu suurele kogemuste pagasile saame hakkama ka kõige raskemates olukordades. Kui meie ei suuda teie soove täita, siis ei suuda seda ilmselt keegi!