Raskete esemete kolimine

Aitasime kolida Tartu Ärinõuandlat.

Eelmisel kuul aitasime heal koostööpartneril Tartu Ärinõuandlal kolida oma büroo Riia tänavalt Aparaaditehase kompleksi (Kastani 42). Uus kontor avati kõikidele külastajatele ja töö läks täies mahus käima 20. märtsil.

Meie puutusime Tartu Ärinõuandlaga esimest korda kokku siis, kui olime alles lapsekingades ja soovisime saada EAS-ist alustava ettevõtte starditoetus. Just Ärinõuandla aitas meil äriplaani parandada, et suurendada meie võimalusi toetuse saamiseks. Peame rõõmuga tunnistama, et tänu neile see ka õnnestus. Tartu Ärinõuandla eesmärk ongi toetada häid ideid ja nõustada, kuidas neid edukalt rakendada. See on suureks abiks igale alustavale ettevõttele, kes vajab nõu mõtete elluviimiseks.

Tänu meie varasemale kokkupuutele teadsid nad kohe, kelle poole kolimise teemal pöörduda. Nüüd oli meie kord neid aidata.Kui ka teid on ees ootamas mistahes kolimine, siis võtke julgelt ühendust. Kolimisprofid aitavad teil ilma suurema vaevata end uues kodus või kontoris sisse seada.

Pildil on Tartu Ärinõuandla SA juhatuse liige Jan Lätt ja Kolimisproffide tegevjuht Filipp Bulgakov, kes samuti appi tuli ja käed külge lõi.